FUNDI I BOTES 2012 SHQIP FILM

  • No Comments

D Do tju pelqej. Sun Apr 29, 1: P Ju sugjeroj qe ta shihni edhe ju: Per me shume shikoni filmin Zookeeper. Pas vitesh pergatitjeje ai kerkon drejtesi. George Of The Jungle Behet fjal per nje djalosh i cili ishte i braktisur ne xhungel.

Nje superhero nga nje planet tjeter dhe me fuqi te paparashikueshme: A Thousand Words Behet fjale per nje komedian te njohur , nje zezak i kerkuar ne shume filma i cili shakane e kthen ne realitet.. Tue May 22, Paranormal Activity – 3 Ne vitin motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre. Eshte nje djalosh qe i pelqejne aventurat dhe poashtu problemet.. Per me shume shikoni filmin Your Highness. Shpresoj te mos frigoheni kur ta shihni..

Pasi muzikat dhe ndeshjet e kercimeve hip hop vazhdojne edhe me shumebabai i tij deshiron qe ai mos te luaje me HIP HOPpor perseri e mira triumfon.

Tue May 01, 7: Ata ndonjehere jane bashke, dhe ndonjehere jo, po ne kete dite…. Por pikerisht nga kjo fame ate e divorcohet nga e shoqja per arsye xheloziedhe ai largohet nga Shqiperia dhe shkon per te gjetur fatin e tij ne Sh. Per me shume shikoni filmin.

  JUON THE FINAL CURSE FULL MOVIE ONLINE ENG SUB

Per me shume shikoni edhe ju filmin: Te dije tekniken e ujitTokes dhe Zjarrit. Miu Tse dhe Li Yuan.

Tango – Wikipedia

Ky film te shkrin se qeshuri. Por pa e ditur qe ata te dy ishin shnderruar ne perbindesha. Ne Chatbox tregoni se cili nga filmat ju ka lene ma shum pershtypje! Sex In The City Eshte nje film 20012 dhe shume i shiquar. Sun Apr 29, 2: The Awakening Eshte nje film i frikshem shume.

Mos e leni pa e pare: Mon Apr 30, 2: Sat Apr 28, 1: Tue Btes 22, Epoka e Syqip – 3 Kur Sid tenton te adoptoje tre veze dinosauri merret nga mamaja e vertet e tyre ne boten e poshtme, nderkoh qe miqte e tij mundohen ta shpetojne. Gjate udhetimit, ata zbulojne se Mani nuk eshte mamuthi i fundit ne toke.

Per me shume shikoni serialet e Vampire Diaries. Sat May 26, 7: Nje superhero nga nje planet tjeter dhe me fuqi te paparashikueshme: Eshte shume trim dhe komik: Sat Jun 02, 6: Legjenda e fundit Ky eshte nje film komedi nga aktori i mirenjohur shqiptar Elvis Pupa.

Miresevini ne (Best Movies)

Plani i Stu-s per festen e beqarise, shkoi me te vertet keq. Eshte vetem 1 i races se tyre. Per me shume shikoni filmin edhe ju!! Shutter Island Nje drame vendosur ne vitet Djali eshte ushtar dhe shume fjndi i presin: Per me shume shikoni edhe ju filmin The Last Airbender.

  MERE HAMRAHI EPISODE 6

Shikoni se c’ndodh me tej.

TxS STAff Official Website with Movies, Games, Programs and many others 🙂

Te vrase tre vrasesit e derguar nga Lideri I tyre dinak. Mon Apr 30, 3: Spy Kids – 4 Spy Kids 4 eshte nje film fantastik dhe shume interesant.

Vampires Diaries Ne diten e pare te matures Elena, Caroline, Bonie dhe Mat jane akoma te lidhur me ngjarjet e fundit, nderkohe qe Tajler duket sikur po shijon cdo gje pak si shume. Ve bast qe do tju pelqej: Today’s active topics Today’s top 201 posters Overall top 20 posters Delete the forum cookies.